Impressum

Info over ... Zwitserland Toerisme - MySwitzerland.com

Zwitserland Toerisme is een nationale marketing- en verkooporganisatie voor het reis-, vakantie- en congresland Zwitserland.

Inhoud delen

Bedankt voor uw waardering
De organisatie stelt zich in dienst van de vakantieganger naar Zwitserland, werkt nauw samen met toeristische partners en aanbieders in Zwitserland en heeft kantoren over de hele wereld.

Onze gasten en hun vakantiebeleving staan centraal. Bij ons vindt u alles wat u altijd al over Zwitserland wilde weten; aantrekkelijke aanbiedingen, nauwkeurige informatie over bestemmingen en vakanties, prachtige beelden, links naar onze partners en een eenvoudig reserveringsplatform via Switzerland Travel Centre (STC), de informatie- en boekingscentrale van Schweiz Tourismus. Voor een vrijblijvend persoonlijk vakantie-advies belt u 00 800 100 200 29 (gratis).

Contact MySwitzerland.com


Head Portal Management, eMarketing & IT
Thomas Winkler thomas.winkler@switzerland.com

MySwitzerland Production & Datanetwork
Pascal Bieri pascal.bieri@switzerland.com
Marcelle Blass marcelle.blass@switzerland.com
Roger Kaufmann roger.kaufmann@switzerland.com
Suh-Kyung Kim suh-kyung.kim@switzerland.com
Yorick Biselx yorick.biselx@switzerland.com
Falk Staudte falk.staudte@switzerland.com

Web Promotion & eMarketing
Christoph Brülhart christoph.bruelhart@switzerland.com
Sven Hauser sven.hauser@switzerland.com
Alexandra Weber alexandra.weber@switzerland.com
Katrin Schmitt katrin.schmitt@switzerland.com

Software Engineering & eBusiness Solutions
Markus Dittli markus.dittli@switzerland.com
Philipp Herzig philipp.herzig@switzerland.com
Roland Inderbitzin roland.inderbitzin@switzerland.com
Bernhard Wenger bernhard.wenger@switzerland.com

Partner Websites
Bettina Mazenauer bettina.mazenauer@switzerland.com
Lukas Stalder lukas.stalder@switzerland.com
Daniel Zapf daniel.zapf@switzerland.com

Mailinghouse
Bernhard Wenger bernhard.wenger@switzerland.com

Kies een andere weergave van de resultaten: