Overzicht

  • Kaart

    Overzichtskaart
    St. Moritz
    Graubünden
    Aanduiden op de kaart
  • Openingstijden

    Daily 11:00 - 23:00

Inleiding

De legendarische en glamoureuze Le Grand Hall - met zijn prachtige uitzicht op de bergen en het meer, extravagante decor en indrukwekkende architectuur - staat terecht bekend als de "woonkamer van St. Moritz".

Informatie

Beschrijving

Mensen komen hier samen om te zien en gezien te worden - en om te genieten van een lichte lunch, traditionele afternoon tea of diner.

Geniet van een afternoon tea met een verschil in Le Grand Hall, waar hartige sandwiches en zoete taartjes met verfijning worden gepresenteerd door onze patissiers van wereldklasse.

Le Grand Hall is een plek waar elke stoel, elke tafel en elk schilderij je terugvoert naar de gouden eeuw van de 19e eeuw. Live muziek en internationale gerechten - van Zwitserse klassiekers tot verfijnde Indiase specialiteiten - maken het tot de ultieme lunchervaring.

Dineer in een unieke, verfijnde ambiance waar Callas ooit met Onassis babbelde, de Rothschilds bridge speelden en Hitchcock van zijn sigaren genoot.

Opmerking: Deze tekst werd vertaald door automatische vertaalsoftware en niet door een menselijke vertaler. Er kunnen vertaalfouten in staan.

Ontdek de omgeving

Contact

Badrutt's Palace Hotel
Via Serlas 27
7500 St. Moritz
+41 81 837 1000
reservations@badruttspalace.com

Openingstijden

Daily 11:00 - 23:00

Overzicht

Badrutt's Palace Hotel
Le Grand Hall
Via Serlas 27
7500 St. Moritz
Switzerland

Openingstijden

Daily 11:00 - 23:00

Reisinformatie: St. Moritz

Aanbiedingen in St. Moritz

Alles weergeven Huidige aanbiedingen
  • St. Moritz E-bikevakanties: Gletsjerfietstocht Oost

    Bagagevervoer, reisdocumenten, navigatie-app, SchweizMobil-Plus-abonnement vanaf CHF 1.545
    Details van de aanbieding


    geldig:30.07.2026 - 13.09.2026

    Meer info over: E-bikevakanties: Gletsjerfietstocht Oost
  • St. Moritz Fietstocht met gastronomisch diner vanuit St. Moritz

    Je maakt een avondelijke e-bike tocht in het Engadin, waarbij een sterrenchef je culinair verwent in... vanaf CHF 556
    Details van de aanbieding


    geldig:30.07.2026 - 20.10.2026

    Meer info over: Fietstocht met gastronomisch diner vanuit St. Moritz
  • St. Moritz Glacier Express Panoramazug 1e of 2e klas zitplaatsreservering vanaf Zermatt of St. Moritz

    Met deze zitplaatsreservering reis je met de Glacier Express Panoramazug tussen Zermatt en St.... vanaf CHF 54
    Details van de aanbieding


    geldig:30.07.2026 - 10.10.2026

    Meer info over: Glacier Express Panoramazug 1e of 2e klas zitplaatsreservering vanaf Zermatt of St. Moritz
  • St. Moritz Winterfietstocht "Van Cervelat tot Champagne" vanaf St. Moritz

    Tijdens deze winterse e-biketocht vanaf St. Moritz rijd je door het met sneeuw bedekte landschap van... vanaf CHF 556
    Details van de aanbieding


    geldig:01.12.2026 - 28.02.2027

    Meer info over: Winterfietstocht "Van Cervelat tot Champagne" vanaf St. Moritz
  • St. Moritz "The Omega Codex" Outdoor Escape Game St. Moritz

    Sato Code is geen spel - het is een uitdaging. Dit escape spel neemt je mee door de stad St. Moritz.... vanaf CHF 14
    Details van de aanbieding


    geldig:30.07.2026 - 28.07.2027

    Meer info over: "The Omega Codex" Outdoor Escape Game St. Moritz
  • St. Moritz Glacier Express-ticket vanaf St. Moritz of Zermatt (zonder reservering)

    Reis met de Glacier Express, de langzaamste hoge-snelheidstrein ter wereld, door Zwitserland. Het... vanaf CHF 159
    Details van de aanbieding


    geldig:30.07.2026 - 24.01.2027

    Meer info over: Glacier Express-ticket vanaf St. Moritz of Zermatt (zonder reservering)
  • St. Moritz E-bikevakanties: Gletsjerfietstocht

    Bagagevervoer, reisdocumenten, navigatie-app, SchweizMobil-Plus-abonnement vanaf CHF 2.429
    Details van de aanbieding


    geldig:30.07.2026 - 13.09.2026

    Meer info over: E-bikevakanties: Gletsjerfietstocht
  • St. Moritz Paragliding privé piloot halve dag in Engadin

    Vier uur lang kun je in Engadin met je privé piloot paragliden, waar je maar wilt. Tot drie vluchten... vanaf CHF 790
    Details van de aanbieding


    geldig:30.07.2026 - 25.10.2026

    Meer info over: Paragliding privé piloot halve dag in Engadin
  • St. Moritz Fietsvakanties Inn Route St. Moritz - Innsbruck

    Bagagevervoer, reisdocumenten, navigatie-app, SchweizMobil-Plus-abonnement vanaf CHF 1.359
    Details van de aanbieding


    geldig:30.07.2026 - 03.10.2026

    Meer info over: Fietsvakanties Inn Route St. Moritz - Innsbruck